نامه‌ منتظرالمهدي به فرهاد توحیدی و توضيحات تكميلي رئیس هیئت مدیره خانه سینما
معاون اجتماعی ناجا درخواست برگزاری مجمع عمومی در خانه سینما را رد کرد

سينماي ما- سردار سعید منتظرالمهدی در پاسخ به درخواست فرهاد توحیدی مبنی بر برگزاری مجمع عمومی در خانه سینما شماره ۱ را رد کرد.معاون اجتماعی ناجا به درخواست فرهاد توحیدی که به عنوان نمایندگی از اعضای مجمع عمومی به وی امروز نامه نوشت پاسخ گفت. دکتر منتظرالمهدی درخواست فرهاد توحیدی مبنی بر برگزاری مجمع عمومی در خانه سینما را رد کرد. در بخشی از نامه آمده است:« اینک در شرایط کنونی، و به منظور اجتناب از وقوع هر نوع اقدامی که ممکن است به شان و منزلت اندیشمندان حوزه سینما آسیب برساند، صمیمانه از جنابعالی و سایر دوستان اندیشمندتان درخواست می کنیم تا مجمع را در مکانی غیر از خانه سینما برگزار فرمایید»

متن کامل نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای فرهاد توحیدی

پس از سلام و تبریک میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات جنابعالی و همه اهالی محترم و متعهد سینما، عطف به نامه مورخ 1/5/1392 جنابعالی به اطلاع می رسانم که ما نیز همچون شما علاقمند فراهم شدن شرایط و بسترهای لازم برای گفتگو، هم اندیشی، تبادل نظر و تصمیم‌گیری فرهیختگان مختلف قلمروهای متنوع هنری و فرهنگی، به ویژه دست‌اندرکاران دلسوز و خردمند سینما هستیم و در چارچوب وظایف و ماموریت‌های خویش از هیچ تلاش و کوششی برای صیانت از این قشر فرهنگساز و ارزشمند دریغ نخواهیم ورزید.

لیکن، اینک در شرایط کنونی، و به منظور اجتناب از وقوع هر نوع اقدامی که ممکن است به شان و منزلت اندیشمندان حوزه سینما آسیب برساند، صمیمانه از جنابعالی و سایر دوستان اندیشمندتان درخواست می کنیم تا مجمع را در مکانی غیر از خانه سینما برگزار فرمایید (مگر آن که وزیر محترم ارشاد به صورت مکتوب خواهان برگزاری مجمع در خانه سینما باشند). مطمئن باشید با فراهم شدن شرایط و از میان رفتن سوءتفاهمات ، ما و شما و دیگر دوستانمان در حوزه سینما همراه و همگام با یکدیگر و در فضایی سرشار ازتفاهم و حسن نیت، امورات مربوط به سینما را سر و سامان خواهیم بخشید. یادآور می‌شوم که ما همچنان از خانه سینما و اموال موجود در آن محافظت خواهیم نمود.

سرتیپ دوم پاسدار دکتر سعید منتظرالمهدی
معاون اجتماعی ناجا

فرهاد توحیدی رئیس هیئت مدیره خانه سینما درباره پاسخ نامه معاونت اجتماعی ناجا در خصوص برگزاری مجمع عمومی  گفت: اساسا قصد ما از نوشتن نامه به معاونت  اجتماعی ناجا این بود که از نیروی انتظامی که فعلا امین ماست و از ساختمان محافظت می کند درخواست کنیم  تا ساختمان را برای برگزاری  مجمع عمومی در اختیار ما بگذارد،  ناگفته پیداست که این مکاتبات را از این رو انجام دادیم که از ایجاد تنش پرهیز کرده باشیم.

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به توصیه معاونت اجتماعی در مورد عدم برگزاری مجمع عمومی در ساختمان شماره 1 خانه سینما هیئت مدیره تصمیمش را برای برگزاری مجمع عمومی در مکان جدید به زودی اعلام خواهد کرد.منبع : فارس

به روز شده در : چهارشنبه 2 مرداد 1392 - 13:24

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���