دانلود

بسته خبري / تصويري سايت "سينماي ما" از حضور پلیس امنیت اخلاقی در برج ميلاد و دستگري بازيگر زن : حاضران در کنسرت مازیار فلاحی و بازدیدکنندگان از برج با گشت ارشاد برخورد كردند :: سينمای ما ::


   


بسته خبري / تصويري سايت "سينماي ما" از حضور پلیس امنیت اخلاقی در برج ميلاد و دستگري بازيگر زن
حاضران در کنسرت مازیار فلاحی و بازدیدکنندگان از برج با گشت ارشاد برخورد كردند

سينماي ما- برگزاري يك كنسرت موسيقي پاپ تحت تاثير برخورد ماموران پلیس امنیت اخلاقی با بدپوشان شركت‌كننده در این کنسرت قرار گرفت. دستگيري يكي از بازيگران زن سينما و تلويزيون در اين ماجرا بازتاب رسانه‌اي زيادي پيدا كرد. سایت خبری ندای انقلاب اولين رسانه‌اي بود كه تصویر (ل.الف) هنرپیشه دستگیر شده در برج میلاد را منتشر کرد.

پیش از این یک مقام آگاه با اشاره به برگزاری کنسرت مازيار فلاحي در برج میلاد گفت: یکی از بازیگران زن مشهور با نام «ل - الف» به دلیل بدحجابی دستگیر شد. این مقام مسئول در معاونت اجتماعی پلیس فاتب همان موقع در فارس اظهار داشت:‌ «کنسرتی در برج میلاد در حال برگزاری است که پلیس امنیت و اخلاقی مأموریت برخورد با بدپوشان این کنسرت را برعهده دارد.»

خبرگزاري مهر هم در خبري كه منتشر كرد چنين نوشت: «طبق مشاهدات میدانی ماموران نیروزی انتظامی پس از تذکر، تعدادی از افرادی که با پوشش نا مناسب به این محل آمده بودند را با ون های گشت ارشاد به کلانتری منتقل کردند.این حرکت نیروی انتظامی با واکنش برخی از حاضران روبرو شد. اما با برخورد مناسب نیروهای گشت ارشاد هیچ تنش و درگیری گزارش نشده است. در کنار مدعوین کنسرت مازیار فلاحی برخی از بازدید کنندگان برج میلاد هم با برخورد گشت ارشاد مواجه شدند.»

سايت موسيقي ما در بخشي از گزارش خبري / تصويري اين كنسرت نوشت: «از حاشیه های اجرای شب گذشته می توان به این موضوع اشاره کرد که پیش از شروع اولین سانس، گشت ارشاد نیروی انتظامی مانع از ورود برخی از بانوانی که پوشش مناسبی نداشتند در سالن برگزاری کنسرت شد که این موضوع باعث خالی ماندن چند صندلی سالن و تاخیر در شروع برنامه شد.»

لاله افتخاري، نماينده مردم تهران در مجلس در خبرگزاري مهر گفت : «قاطعيت ناجا در برخورد با شرکت‌کنندگان بدحجاب در کنسرت موسيقي ستودني  و  ايجاد امنيت و دفاع از حق شهروندان ديگر است. مجريان برنامه‌هايي از اين قبيل که مجوز برگزاري يک برنامه را مي‌گيرند بايد بدانند که بايد قوانين را رعايت کرده و از ورود چنين افرادي ممانعت کنند. همچنين دستگاههاي فرهنگي نيز وظيفه دارند در زمينه برخورد با بدحجابي و دفاع از حجاب مناسب فرهنگسازي کنند.» • به روز شده در : چهارشنبه 24 خرداد 1391 - 3:58

  چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

  اخبار مرتبط

  نظرات

  پگاه
  چهارشنبه 24 خرداد 1391 - 9:30
  1
  موافقم مخالفم
   

  ستودنیه بی احترامی به خانوما و عقیده شون؟!! متاسفم..


  چهارشنبه 24 خرداد 1391 - 9:33
  -75
  موافقم مخالفم
   

  میشه یکی به من بگه اینارو برا چی گرفتن؟!! چشونه مگه؟! اوقدر وضعشون ناجور نیست

  ميرزازاده
  چهارشنبه 24 خرداد 1391 - 10:54
  18
  موافقم مخالفم
   

  با اجازه ي كي عكس هايي كه من گرفته ام را دزديد و به نام بسته تصويري سينماي ما به خورد مردم ميديد؟ چرا نام مرا از زير دو عكس هنرپيشه ي سينما بريده ايد؟

  شنيده بودم همه مطالب خبرنگاران را با زدن يك سينماي ما به اول مطلب ميدزديد ولي اينجوريش رو ديگه نديده بودم. متاسفم آقاي نيما حسني نسب

  مرجان
  چهارشنبه 24 خرداد 1391 - 11:0
  -3
  موافقم مخالفم
   

  ظاهرا رنگ ممنوع است. فقط مشکی مشکی مشکی

  بعد میگن چرا بازیگرامون از ایران میرن.

  برای اینکه تو حتی نمی تونی انتخاب کنی که چی بپوشی

  بابا بخدا تو قرآن هم نوشته" لااکراه فی الدین"

  Admin
  چهارشنبه 24 خرداد 1391 - 19:10
  7
  موافقم مخالفم
   
  توضيح سايت "سينماي ما"

  همكار محترم، جناب عبدالواحد ميرزازاده

  متاسفانه ادبيات‌ شما در واكنش به انتشار عكس‌هايتان ابداً در شاءن اين حرفه و خصوصاً در شاءن خبرگزاري محترم و حرفه‌اي ايسنا نيست. استفاده از تعبير "دزديدن" براي انتشار عكس‌هايي كه نام شما و مُهر خبرگزاري زيرش حك شده، نشانه چيزي جز بي‌اطلاعي و بي‌انصافي نيست.

  هيچ‌كدام از اين چند قطعه عكس‌ را ذره‌اي دستكاري نكرديم و عيناً از رسانه‌هاي ديگر و بخش جست‌وجوي عكس گوگل استخراج شده است. اگر ديگران نام شما را از زير عكسي حذف كرده‌اند، گناهش گردن ما نيست كه بي‌خبر بوديم. عقل سليم مي‌گويد اگر قصد حذف نام شما را داشتيم، همه را يك‌دست حذف مي‌كرديم، نه يكي در ميان (!)

  ما چيزي را "به خورد مردم" نمي‌دهيم، بلكه فقط درباره موضوعات مختلف اطلاع‌رساني مي‌كنيم. عنوان "بسته خبري / تصويري" اصولاً به معناي جمع‌آوري مجموعه‌ خبرها و عكس‌هايي‌ست كه از يك موضوع خاص در رسانه‌ها و نشريات مختلف منتشر شده و اين‌جا كنار هم جمع مي‌شود تا شكل گزارش بگيرد. ندانستن اين موضوع ساده از يك همكارِ خبرگزاري تراز اول ايسنا بعيد است، مگر اين‌كه...

  اين‌ كه انتشار مطالب و خبرهاي همكاران ديگر را - با ذكر نام خودشان و منبع خبر و نام رسانه - "دزدي" ناميديد، هم اشكال اخلاقي دارد و هم ايراد حقوقي! يكي از وظايف مهم خبرگزاري‌ها، توليد خبر و تصوير براي استفاده‌ي رسانه‌هاي مختلف است (عجيب است كه اين را هم نمي‌دانيد) سايت "سينماي ما" هم بنا به سنت و الگوي هميشگي مي‌كوشد اخبار مختلف را از خبرگزاري‌هاي گوناگون جمع‌آوري و با ذكر منبع و نام همكار براي استفاده مخاطبانش منتشر كند. در اين كارمان هم هيچ اشكال و ايراد يا خداي ناكرده شائبه‌ي "سرقت" (!) نمي‌بينيم.

  ... شما براي ما اظهار تاسف كرديد، ولي ما از شما اندكي خويشتن‌داري، ارتقاي رفتار حرفه‌اي و رعايت اخلاق و ادب رسانه‌اي تقاضا مي‌كنيم.

  موفق و آرام باشيد

  پریسا
  چهارشنبه 24 خرداد 1391 - 19:46
  3
  موافقم مخالفم
   

  متاسفم برای گشت ارشاد..... اینا مگه چشونه؟ فقط رنگی پوشیدن... یعنی همیشه باید تو عزا باشیم... یعنی همیشه باید رنگ افسردگی رو به تن کنیم....واقعا که..

  فرزانه
  پنجشنبه 25 خرداد 1391 - 18:29
  0
  موافقم مخالفم
   

  آفرین سینمای ما!مث همیشه خوب جواب دادی!

  دوست دارم!

  اميد(هنر هفتم)
  جمعه 26 خرداد 1391 - 3:48
  5
  موافقم مخالفم
   
  تیتر

  تیتر مطلب رو برعکس نزدین؟ حاضران با گشت ارشاد برخورد کردن یا گشت ارشاد با حاضران؟؟؟

  سوسن
  جمعه 26 خرداد 1391 - 20:25
  4
  موافقم مخالفم
   

  اگه کار درستیه پس چرا عکس مامورا رو هم تار کردید؟


  جمعه 26 خرداد 1391 - 21:50
  5
  موافقم مخالفم
   

  دقیقا کی خانوم لاله افتخاری رو انتخاب کرده؟

  نماینده ی مردم؟؟؟؟؟؟؟

  علیرضا
  چهارشنبه 31 خرداد 1391 - 23:58
  0
  موافقم مخالفم
   

  تا قبل از دیدن این عکس ها با خواندن مطلب در بانی فیلم تصور می کردم این خانم بازیگر چه پوششی داشته که دستگیر شده ولی با دیدن این عکس واقعاٌ شوکه شدم در لباس این خانم جز رنگ و تنوع چه مسئله ای وجود داشته است. مخصوصاٌ که این بازیگر خانمی بی حاشیه و محترم بوده و هستند. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات ناخوشایند نباشیم

  اضافه کردن نظر جدید
  :             
  :        
  :  
  :       
  mobile view
  ...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


  cinemaema web awards  Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
  استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
  کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

  مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

   
  close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���