دانلود

علی ضیاء‌ مجری اصلی برنامه تحویل سال شبکه سه : باز هم تبلیغ فیلم مسعود ده‌نمکی در لحظه تحویل سال: تلویزیون میزبان دست‌اندرکاران «رسوایی» است! :: سينمای ما ::

   سینمای ما- شریعت‌پناهی  مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در خصوص برنامه لحظه تحویل سال نو در شبکه سه سیما گفت: اسم برنامه هنوز مشخص نشده ولی اجرای این برنامه را "علی ضیاء‌" به عهده داشت و در کنار او نجم الدین شریعتی و مسعود روشن پژوه به همراه یک مجری زن که هنوز نام آن قطعی نشده نیز اجرای برنامه تحویل سال را به عهده خواهند داشت. وی افزود: "محمدرضا حسینیان‌" نیز از مشهد مقدس در لحظات سال تحویل به اجرا خواهد پرداخت.
وی در خصوص محتویات این برنامه عنوان کرد: در این برنامه با دعوت از هنرمندان و بازیگران، سریالهای شبکه سه در سال 91 را بررسی می‌کنیم.
"شریعت‌پناهی" ادامه داد: تجلیل از عوامل سریال "وضعیت سفید‌" که در جشنواره جام جم بیشترین جایزه را به خود اختصاص داده نیز بخش دیگری از این برنامه خواهد بود.

وی تصریح کرد: " عوامل فیلم "رسوایی‌"،  مدال آوران پارا‌المپیک، جوانان نخبه، خانواده شهدا، جانبازان و فرماندهان دفاع مقدس نیز از بخش‌های دیگر برنامه است."شریعت‌‌پناهی" بیان کرد: کلیت برنامه به گونه‌ای است که مهمانان با خانواده خود در این برنامه حضور پیدا می‌کنند و مردم نیز به عنوان مهمان حضور دارند. وی در پایان خاطر نشان کرد: این برنامه از ساعت 8 صبح تا 6 بعد‌از‌ظهر از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت ولی نام آن هنوز مشخص نشده است.
گفتنی است؛ نام قبلی این برنامه آخر سالی و اول سالی بود که مورد موافقت علی دارابی‌ قرار نگرفت.


منبع : عرش نیوز

به روز شده در : چهارشنبه 16 اسفند 1391 - 21:6

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���