مدیر روابط عمومی فجر می‌گوید ممکن است فیلم‌های گمانه‌زنی‌ها در لیست باشند و ممکن است نباشند!
«آسمان زرد کم‌عمق»، «عقاب صحرا» و «فرزند چهارم» تازه‌واردهای بخش مسابقه هستند؟

سینمای ما- شنیده‌ها حاکی از آن است که «آسمان زرد کم عمق» به کارگردانی بهرام توکلی، «عقاب صحرا» ساخته مهرداد خوشبخت و «فرزند چهارم» به کارگردانی وحید موسائیان فیلم‌هایی هستند که در بخش رزرو جشنواره فیلم فجر قرار خواهند گرفت تا در صورت آماده‌نشدن فیلم‌های بخش مسابقه، این فیلم‌ها جایگزین خواهند شد. بنابراین گزارش، گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که فیلم «ترنج در ترنج» ساخته مجتبی راعی هم در لیست فیلم‌های بخش‌ مسابقه ظرف روزهای آتی قرار گیرد.

یزدان عشیری مدیر روابط عمومی سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر درباره گمانه‌زنی رسانه‌ها برای حضور سه فیلم «عقاب صحرا»، «فرزند چهارم» و «آسمان زرد کم عمق» در جشنواره گفت: همانطور که بار‌ها گفته شده، در دو بخش سودای سیمرغ و نگاه نو هر کدام دو فیلم در بخش رزرو قرار دارد و ممکن است فیلم‌هایی که در گمانه‌زنی‌ها عنوان می‌شود هم در این لیست باشند و ممکن است نباشند.

این اخبار تاییدنشده به این دلیل قوت گرفته که روزهای گذشته مدیران رده بالای وزارت ارشاد برای تصمیم‌گیری نهایی به تماشای دو تولید فاخر امسال یعنی «عقاب صحرا» و «فرزند چهارم» نشستند که در لیست هیات انتخاب مسابقه نبود. فیلم «آسمان زرد کم عمق» هم این روزها با فضای رسانه‌ای مثبتی مواجه شده و به دلیل کیفیت کارهای قبلی توکلی خیلی‌ها از کنار ماندن فیلم از رقابت به دلیل بی‌کیفیتی ابراز تعجب کردند.


منبع : مهر - فارس - سینمای ما

به روز شده در : چهارشنبه 20 دي 1391 - 22:12

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���