دانلود

شروع مجدد جشنواره کودک در اصفهان با حاشیه‌های بی‌سابقه همراه بود : احمد نجفی فریادزنان و معترض به بی‌نظمی‌های جشنواره، اصفهان را ترک کرد :: سينمای ما ::

   


شروع مجدد جشنواره کودک در اصفهان با حاشیه‌های بی‌سابقه همراه بود
احمد نجفی فریادزنان و معترض به بی‌نظمی‌های جشنواره، اصفهان را ترک کرد

سینمای ما- در حالی که براساس اخبار رسمی جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان به خوبی وخوشی در حال برگزاری بوده، اما جدیدترین اخبار حاکی از آن است که شروع این جشنواره قدیمی با حاشیه‌های بی‌سابقه ‌مواجه شده است . براساس اخباری که ‌رسانه‌های نزدیک به دولت ‌منتشر کرده‌اند ‌هنگامی که قرار بوده هنرمندان و خبرنگاران و مهمانان جشنواره در هتل کوثر اصفهان مستقر شوند اوضاع بی‌سروسامان هتل و بلاتکلیفی هنرمندان حاضر در هتل باعث شده جمعیت بسیاری مقابل پیش‌خوان پذیرش هتل بایستند که درمیان آن‌ها چهره‌هایی چون محمدرضا شریفی‌نیا، احمد نجفی، حسین یاری، سید‌جواد هاشمی و... دیده می‌شدند.
درادامه احمد نجفی با فریادهای خود، صدای اعتراض خود را رساتر از گذشته به گوش مسئولان جشنواره رساند. نجفی فریاد‌زنان می‌گفت: «من گدایی جشنواره را نمی‌کنم. چهار ساعت است من و بچه‌هایمان اینجا منتظریم تا به ما اتاقی برای اقامت بدهید. جشنواره‌تان ارزانی خودتان، برای من یک ماشین بگیرید تا به تهران برگردم.»
نجفی هتل را با همین فریادها ترک کرد و رفت. چند دقیقه بعد سجادپور به هتل آمد تا به وضعیت رسیدگی کند. دادهای احمد نجفی و حضور سجادپور باعث شد دیگر هنرمندان و خبرنگاران و مهمانان خیلی سریع اتاق‌هایی برای اقامت خود دریافت کنند و به وضعیت‌شان رسیدگی شود.

گویا پیش از این هم احمد نجفی به بی‌نظمی جشنواره معترش شده بود. بازیگر و تهیه کننده سینما قبل از حرکت از فرودگاه تهران، به علت آن چه که وی بی نظمی در پرواز نام می برد از مسئولان جشنواره انتقاد کرد! موضوع از این قرار بود که نجفی به همراه خانواده اش ( دو پسر ، یک دختر و همسرش) به این سفر آمده بود، اسامی سه نفر از خانواده اش در پرواز بود و دو نفرشان نبود!
هر چند با ماموران پرواز و نماینده بنیاد فارابی بحث و گفتگو کرد اما عاقبت موفق نشد شرایطی ایجاد کند تا همه با هم به سمت اصفهان پرواز کنند.
نجفی معتقد بود چرا نباید همه اعضا خانواده ام با هم در یک پرواز باشند؟ عاقبت او آن قدر ناراحت و عصبانی شد که با مسئولان جشنواره تماس گرفت و از شرایط تشریفات جشنواره انتقاد کرد. این اتفاق برای خانوده های دیگر هم رخ داد اما عاقبت همه با پرواز بعدی به اصفهان رسیدند.


منبع : پارس توریسم - برنا

به روز شده در : جمعه 27 آبان 1390 - 2:34

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���