اخبــار فـوری
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

در خبر مجعولی که به صورت گسترده در فضای جازی منتشر شد آمده بود که بهروز وثوقی شب یلدا بر اثر ایست قلبی در سن ۷۶ سالگی در بیمارستانی در سانفرانسیسکو درگذشته است

شهراد وثوقی اعلام کرد: بهروز در آمریکا در سلامت کامل به سر می‌برد
شایعه مرگ بهروز وثوقی در شب یلدا تکذیب شد
متاسفانه بار دیگر و در چند روز گذشته شایعه درگذشت بهروز وثوقی بازیگر ایرانی سینمای ایران در سالهای پیش از انقلاب در راس اخبار برخی سایت‌های خبری و دیگر رسانه‌های مجازی قرار داشت...
سینمای ما- متاسفانه بار دیگر و در چند روز گذشته شایعه درگذشت بهروز وثوقی بازیگر ایرانی سینمای ایران در سالهای پیش از انقلاب در راس اخبار برخی سایت‌های خبری و دیگر رسانه‌های مجازی قرار داشت. خبری که سرانجام توسط برادرش تکذیب شد. شهراد وثوقی گفت:«من هم این شایعه را شنیده ام که البته صحت ندارد و بهروز در آمریکا در سلامت کامل به سر می برد.»

در خبر مجعولی که به صورت گسترده در فضای جازی منتشر شد آمده بود که بهروز وثوقی شب یلدا بر اثر ایست قلبی در سن ۷۶ سالگی در بیمارستانی در سانفرانسیسکو درگذشته است.

بهروز وثوقی تاثیرگذار ترین بازیگر سینمای قبل از انقلاب با ایفای نقش در فیلم هایی چون «قیصر»، «گوزن ها»، «داش آکل»، «رضا موتوری»، «خاکـ»، «تنگسیر»، «کندو»، «سوته دلان»، «طوقی» و ... فصل تازه ای در سینمای ایران در حیطه بازیگری گشود.
منبع: banifilm
به روز شده در تاریخ: چهارشنبه 11 دي 1392,

تمـــــــــاشــــاخــــانـه