دانلود

با داستانی سه اپیزودی درباره یک خانواده : «پاپ» در صورت دریافت پروانه ساخت 25 شهریور کلید مي‌خورد :: سينمای ما ::

   


با داستانی سه اپیزودی درباره یک خانواده
«پاپ» در صورت دریافت پروانه ساخت 25 شهریور کلید مي‌خورد

سينماي ما- احسان عبدی‌پور کارگردان جوان سینمای ایران قصد برای دریافت پروانه ساخت دومین فیلم بلند سینمایی‌اش با نام موقت "پاپ" و درباره مسایل جوانان و خانواده اقدام کرد. عبدی‌پور کارگردان فیلم تحسین شده "تنهای،تنهای، تنها" درباره ساخت دومین فیلم سینمایی خود گفت: پیش‌تولید فیلم سینمایی "پاپ" که با نام موقت برای دریافت پروانه ساخت ارسال شده به انجام رسیده و به محض دریافت پروانه ساخت تولید این فیلم ر آغاز خواهیم کرد.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته این فیلم سینمایی در صورت دریافت پروانه ساخت در تاریخ 25 شهریورماه کلید خواهد خورد. تا کنون حضور محمد آلادپوش به عنوان فیلمبردار این فیلم سینمایی قطعی شده است.

این کارگردان جوان درباره داستان فیلم سینمایی "پاپ" گفت: این فیلم داستانی سه اپیزودی درباره یک خانواده است و کل داستان حول محور اعضای این خانواده می چرخد. روایت اول متعلق به پسر خانواده است. او برای اینکه از ایران خارج شود دست به کارهای عجیب و غریبی می زند ولی رویکرد فیلم این است که نشان دهد این جوان اگر مورد حمایت قرار می گرفت می توانست پرچم ایران را بالا ببرد. بخش دوم داستان مربوط به مشکلات دختر خانواده با پدرش است و قسمت پایانی به مسائل یک عضو دیگر خانواده که دانشجو است، اختصاص دارد.

کارگردان فیلم "تنهای، تنهای، تنها" که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته به نمایش درآمد، در پایان صحبت های خود با اشاره به اکران این فیلم سینمایی گفت: این فیلم سینمایی برای نمایش در جشنواره فیلم کودک اصفهان ارسال شده است و پس از نمایش این فیلم در جشنواره به اکران عمومی درخواهد آمد.


منبع : مهر

به روز شده در : چهارشنبه 13 شهريور 1392 - 7:14

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���