امیر کوشتوریتسا پس از هفت سال «عشق و جنگ» را کارگردانی می‌کند
مونیکا بلوچی بازیگر فیلم تازه برنده دو نخل طلای جشنواره کن است

سینمای ما- بازیگر ایتالیایی در فیلم جدید امیر کوشتوریتسا برنده دو جایزه نخل طلا از جشنواره کن بازی خواهد کرد. فیلمساز صرب فیلم سینمایی «عشق و جنگ» (Love And War) را کارگردانی و خود در آن بازی می‌کند. فیلمبرداری ماه آینده در جنوب بوسنی آغاز می‌شود. امیر کوشتوریتسا با این پروژه پنج میلیون دلاری پس از هفت سال فیلمی داستانی را مقابل دوربین می‌برد. او همچنین نقش اصلی «عشق و جنگ» را بازی می‌کند، مردی که در جنگ بوده و اواخر عمر یک راهب می‌شود. کوشتوریتسا فیلمنامه را هم خود نوشته است.

بلوچی نقش زن مورد علاقه این مرد را بازی می‌کند. بازیگر ایتالیایی برای حضور در نقش زبان صربی یاد می‌گیرد.

پولا واکارو از طریق شرکت «پینبال لاندن» پروژه «عشق و جنگ» را تهیه می‌کند. چند سرمایه‌گذار دیگر هم در تهیه این فیلم مشارکت دارند که تولید مشترک صربستان، بریتانیا و آمریکا خواهد بود. ایده فیلم جدید کوشتوریتسا ابتدا در قالب فیلمی کوتاه به نام «زندگی ما» تصویر شد که در فیلم «سخنانی با خدایان» (2013) به کار رفت.

کوشتوریتسا سال 1985 برای فیلم «وقتی بابا به سفر تجاری رفته بود» برنده جایزه نخل طلای کن شد. او سال 1989 با «دوران کولی‌ها» جایزه بهترین کارگردان را از این جشنواره دریافت کرد و سال 1995 با فیلم «زیرزمین» دومین جایزه نخل طلایی را به خانه برد. آخرین فیلم داستانی کوشتوریتسا «این را به من قول بده» بود که سال 2007 به نمایش درآمد. او سال 2008 مستند «مارادونا» را ساخت.

بلوچی بازیگر فیلم‌هایی چون «مالنا»، «برادری گرگ»، «برگشت‌ناپذیر»، «مصائب مسیح»، «برادران گریم» و «فصل کرگدن» است.منبع : خبر آنلاین

به روز شده در : جمعه 3 خرداد 1392 - 21:10

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���