دانلود

 علیرضا امینی پس از سریال «میلیاردر» دو فیلم سینمایی پشت سر هم می‌سازد : امیر جعفری، حامد بهداد، پانته‌آ بهرام و الهام کردا در «بلوک 9 خروجی 2» بازی می‌کنند :: سينمای ما ::

   


علیرضا امینی پس از سریال «میلیاردر» دو فیلم سینمایی پشت سر هم می‌سازد
امیر جعفری، حامد بهداد، پانته‌آ بهرام و الهام کردا در «بلوک 9 خروجی 2» بازی می‌کنند

سینمای ما- علیرضا امینی پس از سریال «میلیاردر» دو فیلم سینمایی پشت سر هم می‌سازد. فیلم ‌تجربی او به نام «یک تراژدی» در مرحله صداگذاری است. «یک تراژدی» فیلمی تجربی اجتماعی است که نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی آن را امینی برعهده داشته است.
الهه حصاری، بهرنگ علوی، سیاوش جعفری، پروین ملکی، خسرو شهراز، شیدا خلیق، الهه شه‌پرست، پیمان مقدمی، دانیال مقدم، سحر عبدالهی و رضا نیلی به همراه جمعی از دانشجویان تئاتر بازیگران این فیلم تجربی که با نام موقت «یک تراژدی» شناخته می‌شود، بودند.

در این پروژه، علی مهرآسا دستیار اول و برنامه‌ریز، عماد نیکویی مدیر تولید، علی کیان‌ارثی صدابردار و حمیدرضا علیقلیان تدوینگر بودند و نادر بادامچی اکنون صداگذاری آن را برعهده دارد.

فیلم سینمایی «بلوک 9 خروجی 2» با تکمیل شدن لیست عوامل و بازیگران ظرف روزهای آتی جلوی دوربین می‌رود. به تازگی محمد قومی برای طراحی گریم به گروه عوامل فیلم اضافه شده و ظرف روزهای آتی یک بازیگر خردسال و تعدادی از بازیگران به گروه بازیگران اضافه می‌شود.

طبق برنامه ریزی انجام شده 70 درصد فیلم در شمال کشور و 30 درصد آن در تهران جلوی دوربین می‌رود. تاکنون حضور امیر جعفری، حامد بهداد، پانته‌آ بهرام، الهام کردا و بازیگر خردسال ستایش محمودی قطعی شده است.

فیلم «بلوک 9 خروجی 2» در ژانر اجتماعی و در ارتباط با خانواده است که توسط علیرضا امینی نوشته شده است. تعدادی از عواملی که تاکنون حضورشان قطعی شده است عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: علیرضا امینی / مدیر فیلمبرداری: اسماعیل آقاجانی/ صدابردار: بهروز معاونیان/ طراح صحنه و لباس: بهزاد کزازی/ دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علی مردانی/ گروه کارگردانی: علی مهرآسا، مجید رضاخانمنبع : اسنا - فارس

به روز شده در : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 - 19:38

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���