سینمای ما- فیلم «پرویز» به کارگردانی مجید برزگر پس از حضور در بخش جشنواره جشنواره‌های سی و یکمین جشنواره فیلم فجر، در فرهنگسرای رسانه ویژه خبرنگاران و منتقدان سینمایی نمایش داده می‌شود. «پرویز»  داستان مردی پنجاه ساله است که همیشه با پدرش در شهرکی آرام زندگی کرده. وقتی پدر پرویز، که تصمیم به ازدواج گرفته از او می‌خواهد خانه را ترک کند، پرویز ناگهان خود را در جهانی جدید و بیگانه می‌یابد. او تصمیم می گیرد به پدر و اهالی شهرک نشان دهد که نمی‌توانند به این آسانی او را از زندگی شان حذف کنند.

این فیلم پس از شرکت در بخش مسابقه‌ی جشنواره‌های سن سباستین، جشنواره فیلم آساتیکا رم و سائوپائولو برزیل ، به پنجاه و سومین دوره ی جشنواره تسالونیکی دعوت شد تا در بخش «افق‌های باز» در کنار فیلم‌های دیگر از جمله «مثل یک عاشق» عباس کیارستمی به نمایش درآید.

نمایش ویژه فیلم «پرویز» روز چهارشنبه 25بهمن ساعت 18 در فرهنگسرای رسانه واقع در خیابان پاسداران، خیابان گل‌نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا برگزار خواهد شد.

با توجه به محدود بودن سالن فرهنگسرای رسانه از همکاران محترم خواهشمند است حضور خود را با شماره تلفن: 2-22888780 به واحد روابط عمومی اعلام کنند.

آنونس فیلم را در "سینمای ما" آنلاین تماشا کنید


نمایش آنلاین فیلم
به روز شده در : چهارشنبه 25 بهمن 1391 - 2:33

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���