سینمای ما- با توجه به استقبال مردم از فیلم سینمایی «حوض نقاشی» تصمیم گرفتیم فیلم را برای اکران نوروز در گروه سینمایی آزادی به نمایش درآوریم.  مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری در ادامه  گفت: فیلم سینمایی «حوض نقاشی» با استقبال بسیار خوب مخاطب مواجه شد و فیلم منتخب تماشاگران جشنواره فیلم فجر معرفی شد. برای احترام به آرای مردم فیلم «حوض نقاشی» را برای نمایش در گروه سینمایی آزادی برای اکران نوروز در نظر گرفتیم.

وی در ادامه درباره آماده شدن مواد تبلیغی و پوستر فیلم گفت: آقای بهزاد خورشیدی اتودهایی را برای پوستر فیلم در نظر گرفته است که با تایید آنها چند پوستر مختلف آماده می‌کنیم و مواد تبلیغی آن را آماده می‌کنیم .

فرجی در خاتمه به فیلم‌هایی که توسط حوزه هنری پخش خواهد شد گفت: فیلم‌هایی پیشنهاد شده است که ما در حال بررسی آنها هستیم. فیلم‌های تولید شده حوزه هنری «حوض نقاشی»، «تاج محل» و «خسته نباشید» را در برنامه پخش داریم.

سایت رسمی  فیلم حوض نقاشی رونمایی شد 

به گزارش روابط عمومی فیلم حوض نقاشی‌، پس از حضور موفقیت آمیز این ساخته مازیار میری در جشنواره فیلم فجر که با استقبال خوب منتقدان و مردم مواجه شد، پوستر و سایت رسمی فیلم حوض نقاشی رونمایی شد وعلاقه‌مندان پی گیری اخبار این فیلم می توانند به آدرس :http://hozenaghashi.com/ مراجعه کنند .

در صفحه اصلی این سایت از جمله جالب :برگزیده اصلی آرای مردمی در جشنواره فیلم فجر استفاده شده است .پیش از این منوچهر محمدی و مازیار میری تهیه‌کننده وکارگردان این فیلم با انتشار بیانیه‌ای نسبت به برخورد جشنواره با این فیلم  اعتراض کرده بودند.

«حوض نقاشی» به کارگردانی مازیار میری وتهیه کنندگی منوچهر محمدی  با بازی شهاب حسینی، نگار جواهریان، فرشته صدرعرفایی، سیامک احصایی، مهسا محجوب و ... محصول حوزه هنری است .

برای سایز بزرگ پوستر، روی تصویر کلیک کنید

صحنه‌هایی از فیلم «حوض نقاشی» را در "سینمای ما" آنلاین تماشا کنید


نمایش آنلاین فیلم


 • به روز شده در : سه‌شنبه 24 بهمن 1391 - 17:15

  چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

  اخبار مرتبط

  نظرات

  اضافه کردن نظر جدید
  :             
  :        
  :  
  :       
  mobile view
  ...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


  cinemaema web awards  Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
  استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
  کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

  مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

   
  close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���