دانلود

واكنش فريدون جيراني به انتشار فايل تصويري بحث با مخالفان «من مادر هستم» مقابل سينما آفريقا : انتشار آن گفت‌وگو به‌شدت در حق من و آن دوستان معترض ناجوانمردانه و غير اسلامي بود :: سينمای ما ::

   


واكنش فريدون جيراني به انتشار فايل تصويري بحث با مخالفان «من مادر هستم» مقابل سينما آفريقا
انتشار آن گفت‌وگو به‌شدت در حق من و آن دوستان معترض ناجوانمردانه و غير اسلامي بود

سينماي ما- فريدون جيراني در بخشي از گفت‌وگويش با خبرگزاري ايسنا به انتشار فايل تصويري بحث و جدلش با مخالفان فيلم در افتتاحيه «من مادر هستم» مقابل سينما آفريقا در يك سايت سينمايي و بازنشر آن در فضاي مجازي به‌شدت انتقاد كرد. وي كه خودش از قديمي‌ها و باتجربه‌هاي فضاي رسانه و مطبوعات است، براي اين انتقاد و اعتراض چنين دلايلي آورده است:

خبرنگار ايسنا با استناد به اين فايل ويدئويي پرسيد: یکی از ایراداتی که گروه انصار حزب‌الله در تجمع‌اش چندین و چندبار تکرار کرد به یکی از گفت‌وگوهای شما در شب افتتاحیه فیلم در سینما «آفریقا» باز می‌گشت که در جمع معترضان انجام دادید. شما در جایی از آن گفت‌وگو بیان کرده‌اید که «من می‌خواهم در فیلمم بگویم اگر این خانواده کم‌تر مشروب می‌خوردند ...». در واقع معترضان می‌گویند شما اصل خوردن مشروب را نهی نکرده‌اید بلکه سر میزان‌اش بحث دارید!

فريدون جيراني: اولا که واقعا منظورم این نبوده است و این را با صراحت همین‌جا می‌گویم. ضمن آنکه انتشار آن گفت‌وگو به شدت هم در حق من و هم در حق آن دوستان معترض که با من صحبت می‌کردند، ناجوانمردانه بود.

شب نمایش خصوصی فیلم در سینما «آفریقا»، دوستانی که خودشان را منتسب به انصار حزب‌الله و سایر گروه‌ها می‌کردند، دور من را گرفتند و یکسری سوالات را در فضای بسیار شلوغی پرسیدند و من هم در همان فضای شلوغ، پاسخ‌هایم را می‌دادم. حالا چرا می‌گویم انتشار آن صحبت‌ها ناجوانمردانه بود؟

اولا که پرسش‌ها و پاسخ‌ها کامل منتشر نشد و به نوعی این‌کار به ذهن مخاطب جهت داد. ثانیا آن گفت‌وگوها بسیار خصوصی و در یک فضای بسیار عامیانه مطرح می‌شد. آن دوستان سوالات‌شان را به صورت گفت‌وگوی محاوره‌ای، عامیانه و به شدت خصوصی با کارگردان مطرح می‌کردند و من هم به شدت محاوره‌ای، عامیانه و خصوصی برای آن دوست سوال‌کننده پاسخ می‌دادم. انتشار چنین گفت‌وگویی آن هم گزینشی کاری غیراسلامی بود.


به روز شده در : سه‌شنبه 14 آذر 1391 - 19:6

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���