دانلود

 كدام قصه فيلم بعدي‌ست؟ شايد تركيب هر دو ماجراي فيلم بعدي باشد : يك داستان ديگر براي «خائن‌كشي» مسعود كيميايي منتشر شد: مردي كه برای محاکمه رفیق خائن‌اش از زندان فرار مي‌کند :: سينمای ما ::

   سینمای ما- مسعود کیمیایی در حالی پیش تولید فیلم جدیدش با عنوان «خائن‌کشی» را آغاز کرده که اطلاعات ارائه شده در «بانی فیلم» حکایت از آن دارد که فیلمنامه جدید کیمیایی به نام «خائن‌کشی» بخشی از رمان «جسدهای شیشه‌ای» بوده و داستان یک زندانی را روایت می‌ کند که بعد از دزدی تیر می‌خورد و قبل از به دام افتادن همه زندگی‌اش را به رفیق صمیمی‌اش می‌سپارد. اما این دوست قاعده رفاقت را رعایت نمی‌کند. او مجبور می‌شود برای محاکمه رفیق خائن‌اش از زندان فرار کند.

داستان فیلم در تهران سال ۳۶ شمسي روایت می‌شود و از آن جا که قرار است تمام این صحنه‌ها در خیابان‌های تهران امروز بازسازی شود به لحاظ طراحی صحنه «خائن‌کشی» فیلم سختی خواهد بود که هزینه و انرژی زیادی می‌برد.
 فیلم دو بازیگر مرد اصلی دارد و به غیر از بازیگران حرفه‌ای در «خائن کشی» قطعا از استعداد‌ها و دانش آموختگان کارگاه آزاد فیلم استفاده خواهد شد.
حضور تینا پاکروان به عنوان مدیر تولید و علیرضا شمس در مقام دستیار کارگردان در فیلم قطعی است. اصغر رفیعی‌جم هم احتمالا مدیریت فیلمبرداری کار را برعهده خواهد داشت.


به روز شده در : چهارشنبه 17 آبان 1391 - 21:17

چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

اخبار مرتبط

نظرات

اضافه کردن نظر جدید
:             
:        
:  
:       
mobile view
...ǐ� �� ���� ����� ������� �?���?�


cinemaema web awardsCopyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

 
close cinemaema.com ژ� ��� �?��� ��� ���?���