News
 • همه ايران لب به تحسين و تقدير و تبريك گشودند؛ متن تبريك چند نفر از اهالي سياست
  فرهادی در نی وجود خویش دمید و زمزمه شکایت از جدایی سر داد و پژواک این ندای آهسته و شریف بر این ظلمت تودرتو و فراگیر غالب آمد
 •  
 • همه ايران لب به تحسين و تقدير و تبريك گشودند؛ متن تبريك مهناز افشار و مريلا زارعي
  به امید اینکه خودمان هم یاد بگیریم این صلح و مهری را که شما پیام آورش بودید
 •  
 • يادداشت بهمن فرمان‌آرا به بهانه موفقيت اصغر فرهادي در اسكار + متن تبريك جعفر پناهي
  سينماي كشورمان را دور از تسويه‌حساب‌ها و دشمني‌هاي بي‌اساس به عنوان يك پديده افتخارآميز بستاييم و سد راه پيروزي‌هاي آينده‌اش نشويم
 •  
 • گفت‌وگو با پیمان معادی و محمود کلاری در هتل «بورلی هیلز» پس از مراسم اسكار
  دوست داشتیم در شان ایران باشیم/ اسکار انتهای قله افتخار است
 •  
 • لحظه‌ تاريخي براي تاريخ سينماي ايران، براي مردم ايران و سينماگر بزرگ ايراني اصغر فرهادي
  پيام تبريك مردم به اصغر فرهادي در سايت "سينماي ما" ادامه دارد؛ «جدايي نادر از سيمين» اسكار بهترين فيلم خارجي‌زبان را گرفت
 •  
 • انتقاد شديد دو سايت اصولگرا از خبرگزاري فارس به دليل تحريف عجيب گفته‌هاي اصغر فرهادي در مراسم اسكار
  آيا تحریف و خلاف واقع نویسی رویکرد رایج این سایت خبری نیست؟
 •  
 • پوشش رسانه ملي از مراسم اسکار به خبري كوتاه در یک شبکه تلویزیونی و یک شبکه رادیویی محدود ماند
  خبر اول بخش‌های خبری صبحگاهی در مورد قهرمانی کشتی فرنگی ايران در یک رقابت بین‌المللی در قم بود
 •  
 • واكنش‌هاي اغراق‌آميز و خودمحورانه مديران و متوليان دولتي سينما به موفقيت اصغر فرهادي در اسكار
  این آغاز فروپاشی استیلای لابی صهیونیستی بر جامعه و همه نهادهای آمریکایی است/ «جدایی نادر از سیمین» در زمان طراحی سیاست‌هاي ده ساله سينما ساخته شد/ فرهادی فیلم‌سازی را از انجمن سینمای جوان شروع كرد/ گروه انتخاب فيلم را فارابي گرد هم جمع كرد
 •  
 • يادداشت رخشان بني‌اعتماد درباره موفقيت اصغر فرهادي در اسكار
  فرهادي افتخاري بالاتر از يك جايزه به ملت ايران داد
 •  
 • پيام تبريك سید محمد خاتمی براي موفقيت اصغر فرهادي در مراسم اسكار
  سینما در جهان نا‌امن، جنگ‌زده و پر از تبعیض و ناروایی و خودکامگی موجب نزدیکی دل‌ها و چیرگی انسانیت و محبت بر خشونت مي‌شود
 •  
 • نوشته‌اي از بهاره رهنما به بهانه موفقيت جهاني اصغر فرهادي و «جدايي نادر از سيمين»
  با چنین سرمایه‌گذاری روی خودش و کارش دیر یا زود به چنین جایگاهی دست پیدا می‌کرد/به عنوان یک مادر ممنونم که امید و آرمان‌گرایی را در دل جوان ایرانی زنده نگه داشت
 •  
 • آلبوم تصاوير حضور معتبر جهاني سينماي ايران - بخش دوم
  اصغر فرهادي روي صحنه كداك تيه‌تر لوس‌آنجلس اسكار بهترين فيلم خارجي زبان را گرفت
 •  
 • فيلم اتفاق دلچسب و غرورآفرين براي سينماي ايران را این‌جا تماشا كنيد
  ویدئوی اهداي اسکار بهترين فيلم خارجي‌زبان به «جدایی نادر از سیمین» + حرف‌هاي اصغر فرهادی روي صحنه مراسم
 •  
 • اختصاصی سایت "سینمای ما"؛ يادداشت محمدحسين لطيفي، رامبد جوان و بهرام عظيمي براي موفقيت اصغر فرهادي و سينماي ايران
  با يك فيلم غم انگيز به اندازه دهها فيلم كمدى ناب، خنده و شادى به مردم ايران هديه داد/ اين بار به دروغ می‌گويم با اصغر فرهادی دوستم و شک ندارم بیش‌تر تحویلم می‌گیرند...
 •  
 • اختصاصی سایت "سینمای ما"؛ يادداشت محمدرضا گلزار و بهنوش بختياري براي موفقيت اصغر فرهادي و سينماي ايران
  مثل همه هموطنانم صبح دوشنبه هيجان و دلهره و بغض را تجربه كردم/ پاداش صداقت را جز اين نيست
 •  
 • آلبوم تصاوير حضور معتبر جهاني سينماي ايران - بخش اول
  گروه سازنده «جدايي نادر از سيمين» در كداك تيه‌تر لوس‌آنجلس مهمان مراسم اسكار بودند
 •  
 • اختصاصی سایت "سینمای ما"؛ گفت‌و‌گوی اصغر فرهادی با خبرنگاران پس از دريافت جايزه اسکار
  اگر مردم دنیا بکوشند تصویر یکدیگر را از طریق منشور‌های فرهنگی جست‌و‌جو کنند، آن تصویر روشن‌تر و واقعی‌تر خواهد بود/ گمان نکنم دولت‌مردان واقعاً اهل سینما رفتن باشند
 •  
 • پيش از «جدايي نادر از سيمين» در 83 دوره مراسم اسكار فقط سه فيلم همزمان در دو بخش بهترين فيلم خارجي و فيلم‌نامه نامزد اسكار شده‌اند
  وودي آلن مجسمه طلايي بهترين فيلم‌نامه اريجينال را در رقابت با اصغر فرهادي گرفت
 •  
 • اصغر فرهادي پس از دريافت اسكار بهترين فيلم خارجي روي صحنه چه گفت؟ + متن انگليسي
  فرهنگ غنی و باستانی کشورم زیر گرد و غبار سنگین سیاست پنهان شده است/ با افتخار این جایزه را به مردم کشورم تقدیم می‌کنم که به تمام تمدن‌ها و فرهنگ‌ها احترام می‌گذارند و هر گونه خصومت و خشمی را خوار می‌شمارند
 •  
 • كارگردان، فيلم‌بردار و سه بازيگر در اسكار حاضرند
  اولين تصوير از گروه ايراني فيلم «جدايي نادر از سيمين» در مقابل سالن كداك تيه‌تر
 •  


     

  سینمای ما - فيلم سينمايي «درباره الي» به كارگرداني اصغر فرهادي پس از پايان نمايش عمومي «حريم» ساخته «رضا خطيبي‌سرايي» در گروه آفريقا به روي پرده سينماها مي‌رود.

  «علي‌ سرتيپي» مدير شركت پخش فيلميرانضمن اعلام اين خبر گفت: پس از اكران عمومي فيلم «حريم»(رضا خطيبي)، فيلم سينمايي «درباره الي»(اصغر فرهادي) در گروه سينمايي آفريقا به روي پرده مي‌رود.
  به گفته پخش‌كننده «درباره الي»، قرارداد اكران اين فيلم در گروه آفريقا به ثبت رسيده و زمان اكران عمومي اين فيلم خرداد ماه است. البته زمان دقيق اكران اين فيلم، به زمان پايان اكران عمومي فيلم «حريم» وابسته است و ميزان فروش اين فيلم، زمان قطعي نمايش «درباره الي...» را مشخص خواهد كرد.
  براساس اين گزارش، «درباره الي» پيش از اين قرار بود در عيد نوروز به اكران عمومي دربيايد.
  اين فيلم كه برنده جايزه خرس نقره جشنواره برلين شده است، داستان زني است كه براي تعطيلات با دوستانش به كنار دريا مي‌رود و در آنجا جان خود را از دست مي‌دهد.
  ترانه عليدوستي، گلشيفته فراهاني، ماني حقيقي، شهاب حسيني، مريلا زارعي، رعنا آزادي ور، احمد مهرانفر، صابر ابر و پيمان معادي بازيگران اين فيلم هستند.
  اصغر فرهادي عنوان بهترين كارگردان بيست و هفتمين جشنواره فيلم فجر را با «درباره الي»نصيب خود كرد.

  ×××

  از سوی دیگر سخنگوي انجمن سينماداران گفت: «حريم»، «درباره الي...»، «امشب شب مهتابه»، «دلخون»، «كلبه»، «خروس جنگي»، «هرچي تو بخواي»‌و «خاك آشنا» هشت فيلم سينمايي كه در برنامه دوم و سوم بهار تا خرداد امسال روي پرده مي‌روند، مشخص شدند.

  «محمدرضا صابري» سخنگوي انجمن سينماداران در مورد آخرين تغييرات اكران و وضعيت شوراي صنفي نمايش، گفت: امروز وضعيت تمام قراردادها براي اكران بعدي در سينماها مشخص شد.
  به گفته وي، در گروه سينمايي آفريقا فيلم‌هاي «حريم» و «درباره الي ...» به نمايش در مي‌آيد و گروه سينمايي استقلال فيلم‌هاي «امشب شب مهتابه» و «دلخون» را اكران مي‌كند.
  «صابري» ادامه داد: در گروه سينمايي قدس، فيلم‌هاي «كلبه» و «خروس جنگي» به نمايش در مي‌آيد و گروه سينمايي آزادي نيز در اكران جديد فيلم‌هاي «هر چي تو بخواي» و «خاك آشنا» را روي پرده خواهد برد.
  وي افزود: امروز هيئت مديره انجمن سينماداران ايران جلسه‌اي با محمد مهدي عسگرپور مدير عامل خانه‌سينما داشتند كه در اين جلسه پيرامون آيين‌نامه جديد شوراي صنفي نمايش و ايرادات انجمن سينماداران به آن بحث و گفت و گو شد و همچنين نمايندگان اين اتحاديه نيز جهت عضويت در شوراي صنفي نمايش معرفي شدند.
  صابري در پايان تصريح كرد: ساعت 2 امروز اولين جلسه شوراي صنفي نمايش برگزار خواهد شد كه تصحيح آيين‌نامه اكران 88 و سر و سامان دادن به برنامه‌هاي اكران در دستور كار اين جلسه است.

  ×××

  اما برای آشنا شدن با مشخصات و خلاصه داستان این 8 فیلم، این مطلب را بخوانید:

  نگاهی به گزینه‌های اکران دوم بهار در گروههای سینمایی نشان می‌دهد این آثار ترکیبی از فیلم‌های پشت خط اکران مانده و آثار به نمایش درآمده در بیست و هفتمین جشنواره فجر هستند که به نظر ترکیبی متعادل می‌آید.

   با گذشت یک ماه از سال سینمایی 88 دو گزینه قطعی برای اکران در گروه سینما آفریقا و استقلال و همچنین گزینه‌های احتمالی که قرار است در سه گروه سینمایی دیگر به نمایش دربیایند معرفی شده‌اند. همچنین اکران در گروه آزاد با نمایش یک فیلم آغاز می‌شود.

  نگاهی به گزینه‌های اکران دوم بهار که گروه‌های پنجگانه سینمایی را به خود اختصاص می‌دهد، نشان می‌دهد این آثار ترکیبی هستند از یک فیلم پشت خط اکران مانده و چهار فیلم جدید که از این میان سه اثر در بیست و هفتمین جشنواره فجر به نمایش درآمده‌اند.  امشب شب مهتابه

  "حریم" دومین فیلم رضا خطیبی بعد از "در شهر خبری نیست، هست" است. این فیلم به تهیه‌کنندگی محمد احمدی داستان چند قتل مشکوک در جنگل‌های شمال را به تصویر می‌کشد که یک افسر مجرب مأمور رسیدگی به پرونده آن می‌شود. حمید فرخ‌نژاد، شیرین بینا، چکامه چمن‌ماه، عنایت شفیعی، محمدعلی فرمند، عادل علیزاد و محمد حاج‌حسینی بازیگران فیلم هستند.

  از دیگر عوامل می‌توان به خطیبی و مهدی حسینی‌نژاد فیلمنامه‌نویس، سعید هاشمی مدیرتولید، بابک شعاعی طراح گریم، مهدی دیلمی طراح صحنه و لباس و یحیی سپهری شکیب آهنگساز اشاره کرد. "حریم" در دو ژانر پلیسی و وحشت ساخته شده و در بخش فیلم‌های اول و دوم جشنواره بیست و هفتم فجر نمایشی موفق داشت.

  گروه سینما آفریقا با معرفی نکردن فیلمی به عنوان اکران نوروزی، سال 88 را بدون برنامه‌ای مخصوص به خود آغاز کرد. به همین دلیل برنامه‌ریزی شد تا این سینما هر دو هفته به یکی از چهار فیلم در حال اکران تعلق بگیرد. این برنامه با نمایش دو هفته‌ای "بیست" آغاز شد و پس از آن این سینما به "اخراجی‌ها 2" تعلق گرفت.

  هر چند زمزمه‌هایی درباره اکران سه هفته‌ای فیلم "شبانه" امید بنکدار و کیوان علیمحمدی در این گروه سینمایی در میان بود، اما این اتفاق نیفتاد. "حریم" از چهارشنبه دوم اردیبهشت در گروه سینما آفریقا اکران می‌شود و با توجه به بازتاب خوبی که در جشنواره فجر داشت و تغییر جزئی نسبت به نسخه قبل می‌تواند در نمایش عمومی مورد توجه قرار بگیرد.

  "امشب شب مهتابه" دومین فیلم محمدهادی کریمی بعد از "غیر منتظره" به تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته ساخته شده است. این فیلم با فیلمنامه‌ای از کریمی درونمایه معنوی دارد و تفاوت‌های سه نسل شامل پدربزرگ، پسر و نوه یک خانواده را در بستر داستانی عاطفی به تصویر می‌کشد. مهناز افشار، دانیال عبادی، مهوش افشارپناه، آرش تاج و امیرحسین آرمانی بازیگران این فیلم هستند.

  از دیگر عوامل می‌توان به محمود کلاری مدیرفیلمبرداری، محمد شایسته مدیرتولید، آرش برومند صدابردار، سارا سمیعی طراح صحنه و لباس و امیر ترابی طراح گریم اشاره کرد. کریمی در مقام فیلمنامه‌نویس "الهه زیگورات"، "دختران انتظار"، "اتانازی"، "چشمان سیاه"، "رستگاری در هشت و بیست دقیقه"، "شمعی در باد"، "انعکاس" و مجموعه تلویزیونی "شکرانه" را در کارنامه دارد.

  "امشب شب مهتابه" گزینه اکران دوم بهار در گروه سینما استقلال پس از "اخراجی‌ها 2" است و از گزینه‌های مستعد آن می‌توان به محوریت شخصیت یک خواننده موسیقی پاپ اشاره کرد. همچنین استفاده از ترانه‌هایی با صدای احسان خواجه‌امیری در فیلم و حضور زوج مهناز افشار و دانیال عبادی از نکاتی هستند که می‌توانند آن را برای مخاطبان عام و جوانان جذاب کنند.

  البته با توجه به اینکه این فیلم پس از اتمام اکران "اخراجی‌ها 2" به نمایش درمی‌آید، همچنان باید در انتظار بماند. بخصوص که فروش فیلم ده‌نمکی در تهران و شهرستان‌ها رو به رشد است و مرز فروش کل پنج میلیارد تومان را رد کرده است.

  "خاک آشنا" هفتمین فیلم بهمن فرمان‌آرا پس از "یک بوس کوچولو" است. این فیلم که محصول سال 86 است بدون حضور در بیست و ششمین جشنواره فجر به رقابت دوازدهمین جشن خانه سینما رسید. "خاک آشنا" که با نامزدی در 12 رشته رکورددار بود، توانست تندیس بهترین کارگردانی را از جشن خانه سینما کسب کند.

  این فیلم داستان نامدار، نقاش و هنرمندی است که در گریز از هیاهوی مرکز به روستایی در کردستان پناه برده و سال‌هاست آنجا به خلق آثار خود مشغول است. ورود خواهرزاده جوان او به محیط روستا در کنار وقایعی که رخ می‌دهد، تغییری در زندگی نامدار ایجاد می‌کند. رضا کیانیان، بابک حمیدیان، مریم بوبانی، بیتا فرهی، رویا نونهالی، نیکو خردمند، هدایت هاشمی و رعنا آزادی‌ور در فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

  از دیگر عوامل فیلم می‌توان به فرمان‌آرا نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده، محمود کلاری مدیر فیلمبرداری، عباس گنجوی تدوینگر، مهرداد میرکیانی طراح چهره‌پردازی، فرهاد ویلکیجی طراح صحنه و لباس، مانفرد اسماعیلی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، محمدرضا نجفی مدیر تولید و فضل‌الله یوسف‌پور سرمایه‌گذار اشاره کرد.

  "خاک آشنا" قرار است به عنوان دومین اکران فصل بهار در گروه سینما آزادی پس از فیلم "سوپراستار" به نمایش دربیاید. با در نظر گرفتن فیلم فرمان‌آرا و "شبانه" می‌توان اکران دوم سال 88 را از وجه به نمایش درآمدن آثاری که سرنوشتی نامعلوم داشته‌اند، مهم تلقی کرد و امیدوار بود این روند در ادامه سال نیز پیگیری شود.

  "خروس جنگی" دومین فیلم سیدمسعود اطیابی پس از "مصایب دوشیزه" به تهیه‌کنندگی خودش ساخته شده است. این فیلم کمدی داستان زن و شوهری است که یکروز جایشان با هم عوض می‌شود. مریلا زارعی، رضا عطاران، کیانوش گرامی، احمد پورمخبر، کیومرث ملک‌مطیعی، عباس جمشیدی‌فر و ارشیا صادقی طارمی، زهرا منصوری، لیلا لطیفی، سحر خیامیان، شهربانو موسوی، میثم هاشم‌زاده، مهدی مهدوی و محمدرضا پورمخبر بازیگران فیلم هستند.

  از دیگر عوامل فیلم می‌توان به قربان محمدپور فیلمنامه‌نویس، حسن پویا مدیرفیلمبرداری، جواد فرحانی مدیر تولید و مجری طرح، بابک اخوان صدابردار، مهین نویدی طراح گریم، افسانه صمدزاده طراح صحنه و لباس و عطاران خواننده ترانه تیتراژ اشاره کرد.

  "خروس جنگی" با نمایش در بخش فیلم‌های اول و دوم بیست و هفتمین جشنواره فجر توانست نظر مخاطبان و جشنواره‌روها را به عنوان یک فیلم کمدی جلب کند. از این فیلم به عنوان اکران دوم بهار در گروه سینما قدس پس از "وقتی همه خوابیم" نام برده می‌شود. به این ترتیب با توجه به ادامه اکران "اخراجی‌ها 2" علاقمندان این گونه سینمایی در بهار با انتخاب‌های بیشتر مواجه خواهند بود.

  "آخرین ملکه زمین" نخستین فیلم محمدرضا عرب داستان مهاجری افغانی است که پس از سال‌ها زندگی و کار در ایران تصمیم می‌گیرد به افغانستان بازگردد. قربان نجفی، اصغر همت، علی آزادنیا، حسین طاهری و بازیگران افغان گلی اکبری و وحید نگاه از بازیگران این فیلم هستند.


  این فیلم در بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فجر در سال 85 دیپلم افتخار بهترین فیلم اول و دیپلم افتخار دبیر جشنواره برای فیلم منتخب اول را به عرب اختصاص داد. "آخرین ملکه زمین" همچنین سابقه حضور در چند جشنواره بین‌المللی از جمله مونترال، قاهره، فوکوئوکا و بوستن را در کارنامه دارد.

  از دیگر عوامل فیلم می‌توان به محمد ترابی فیلمنامه‌نویس، محمدرضا هنرمند مشاور کارگردان، ساعد نیکذات مدیر فیلمبرداری، حسین بشاش صدابردار، سعید ملکان طراح گریم و علیرضا سجادپور تهیه‌کننده اشاره کرد که محصول حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی است. "آخرین ملکه زمین" از چهارشنبه دوم اردیبهشت در گروه آزاد در سینماهای آزادی، بهمن، شاهد و پیام اکران می‌شود.

  همچنین از "پاتو زمین نذار" ایرج قادری به عنوان گزینه دوم اکران بهار در گروه سینما عصر جدید نام برده می‌شود که احتمالاً جایگزین "بیست" خواهد شد. این فیلم داستان مردی مرفه است که گرفتار مشکلاتی می‌شود و اعتبارش را از دست می‌دهد. قادری، مهرانه مهین‌ترابی و شیلا خداداد بازیگران فیلم هستند. از دیگر عوامل می‌توان به محسن توکلی تدوینگر، جهانگیر میرشکاری صداگذار و ستار اورکی آهنگساز اشاره کرد.


  منبع : مهر و فارس

  به روز شده در : دوشنبه 31 فروردين 1388 - 15:54

  چاپ این مطلب |ارسال این مطلب | Bookmark and Share

  اخبار مرتبط

  نظرات

  sany
  دوشنبه 31 فروردين 1388 - 17:6
  0
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  منتظر اكران درباره الي،خاك آشنا و دلخون هستيم


  دوشنبه 31 فروردين 1388 - 17:8
  0
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  ای بابا! شماها که داستان "درباره الی" رو لو دادین!

  «داستان زني است كه براي تعطيلات با دوستانش به كنار دريا مي‌رود و در آنجا جان خود را از دست مي‌دهد.»!!

  یه فکری هم به حال ماها که فیلم رو ندیدیم بکنین خواهشا!

  مهران
  دوشنبه 31 فروردين 1388 - 17:39
  7
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛
  اکران درباره الی رو دقیقا انداختن تو انتخابات. انتخابات 22خرداده. فکرش رو بکنید از 2 هفته قبل از انتخابات، اگه به دور دومم کشیده بشه، دقیقا یک ماه و نیم کشور درگیر انتخاباته. اون موقع فلان جناح به فکر اینه که نامزدش چقدر رای آورده. دیگه واسه فکر به سینما و انتقاد به اکران فلان فیلم وقت نداره. دقیقا مسئولای سینمایی بهترین زمان رو برای اکران درباره الی انتخاب کردن. دیگه خیال همه از اکران درباره الی راحته. خدایا شکرت که این درباره الی بحران زده رو دقیقا گذاشتی در سال انتخابات. تو را سپاسگذاریم!
  ایمان
  دوشنبه 31 فروردين 1388 - 18:20
  6
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  در بین تمام این فیلما دیدن درباره الی رو به همه توصیه میکنم . بذارین یک بار هم که شده در تاریخ سینمای ایران یک فیلم خوب ( در مورد درباره الی باید گفت فوق العاده ) رکورد دار فروش بشه . فقط میتونم بگم اصغر فرهادی تو این فیلم کولاک کرده . به نظرم روزی میرسه که فرهادی در سینمای ما مثل بیضایی ماندگار بشه . به امید توفیقات بیشترش .

  افشین
  دوشنبه 31 فروردين 1388 - 21:40
  2
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  فقط خدا کنه بلای سنتوری سرش نیاد و اکران بشه

  مهدی یار
  دوشنبه 31 فروردين 1388 - 22:20
  0
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  منتظر هنر نمایی حامد بهداد و بهمن فرمان آرا هستیم

  علیرضا
  دوشنبه 31 فروردين 1388 - 22:25
  5
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  چه خووووووووووووووووووب

  amir
  دوشنبه 31 فروردين 1388 - 22:28
  -6
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  ازین خبرا زیاد اعلام میشه...ولی تا فیلمی رو روی پرده نبینی

  هیچ چیزو نمیشه باور کرد.وقتی واسه آروم کردن جو(شما بخونید

  گوش دراز کردن مردم) علنا دروغ می گن و فیلمی رو که به عنوان

  برنامه نوروز اعلام کردن اکران نمی کنن و حاضرن یه گروه

  سینمایی رو خالی بذارن...به این خبرا میشه اعتماد کرد؟

  انجمن سینما دارن و پخش کننده چی کارن؟ شورای صنفی ام

  اعلام کنه باز چیزی رو قطعی نمی کنه...

  اگر ارشاد تایید کنه...بازم چیزی معلوم نشده چون ممکنه فردا

  اکران فیلمی که تا دیروز پخشش بدون اشکال بوده یه دفعه...

  به دلیل تغییر ناگهانی شرایط عقب بیفته تا در زمان و شرایط

  مناسب اکران بشه...

  خودمونیما ما تو سرعت در تغییر شرایط تو دنیا اولیم

  11صبح زنگ می زنی سینما سانس فیلم رو اعلام می کنه ظهر

  می ری سینما شرایط عوض شده فیلم اکران نمیشه!!!!

  ونوس
  دوشنبه 31 فروردين 1388 - 23:55
  5
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  پس مگه قرار نبود شبانه ار این هفته اکران بشه؟؟؟؟

  اخه چرا این جوری میکنند...چقدر منتظر بمونیم؟؟؟؟

  به کجا باید اعتراض کرد...هر چند ماه یک بار با خبر اکران یک فیلم از هدیه تهرانی ما رو الکی دلشاد و خوش میکنید...


  سه‌شنبه 1 ارديبهشت 1388 - 0:53
  -4
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  برای دیدن خاک آشنا ثانیه شماری می کنم.

  معین
  سه‌شنبه 1 ارديبهشت 1388 - 1:9
  6
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  برای دیدن درباره ی الی و خاک آشنا لحظه شماری می کنم.

  لیلی
  سه‌شنبه 1 ارديبهشت 1388 - 1:13
  1
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  پس دو خواهر چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  آرش
  سه‌شنبه 1 ارديبهشت 1388 - 2:51
  4
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  واقعاً خجالت نمی کشین با این خلاصه داستانتون؟

  سایت تخصصی سینماست اینجا خیر سرش؟

  یه اشتباه رو دوباره باید تکرار کنید؟

  شعور در این حد؟

  ساحره
  سه‌شنبه 1 ارديبهشت 1388 - 11:2
  0
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  من فقط منتظردلخون وبازی فوق العاده حامد هستم.امسال حقشوخوردند

  موحد
  سه‌شنبه 1 ارديبهشت 1388 - 12:51
  -1
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  حمله به سمت سینماهای درباره الی !!!!!!!من به شخصه برای اینکه فروش اخراجی ها رو بزنه10بارفیلمرو توی سینما میبینم!!!!!

  aaa
  چهارشنبه 2 ارديبهشت 1388 - 0:54
  1
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  چرا بالای کامنتها تیتر خبر رو اشتباه زدین اگه نمیتونین مجبور نیستین مدرن کار کنید

  علی
  چهارشنبه 2 ارديبهشت 1388 - 2:50
  1
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  منتظر " خاک اشنا " هستیم

  nima
  چهارشنبه 2 ارديبهشت 1388 - 13:28
  0
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  اقا این غکس که در ابتدای صفحه زده ید متعلق به چه کسی است؟

  محمد بریدرضایی
  چهارشنبه 2 ارديبهشت 1388 - 16:20
  -34
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  با سلام خدمت شما وتان گرامی امیدوارم که خانم ترانه علیدوستی توی این فلمشون گل کاشته باشن که کاشتن

  میخواستم این رو به عرضتون برسونم که خانم ترانه علیدوستی وبسایت رسمی خودشون را مصادف با ولادت امام زمان عج افتتاح خواهند کرد امیدوارم که همه سر بزنید باتشکر

  http://www.taranehalidoosti.ir

  P
  چهارشنبه 2 ارديبهشت 1388 - 19:1
  -2
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  OON MOGHE KE VASE SHABNE NEVESHTAM KE HAR FASL IN KHABARO MIZARIN AMA KHABARI NIST CM E MANO APPROVE NAKARDIN, HALA CHI? KOJAST SHABANEH

  ? KODOOM CINEMAST KE HICH KAS NEMIBINE????????????????????????????????????????????


  چهارشنبه 2 ارديبهشت 1388 - 19:4
  14
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  hadeaghakl shahamete ino dashte bashin ke age khabari o pakhsh kardin o sehhat nadasht dorostesh konin .... na inke mesle baghie sokooooooot koninnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn. modire in site kie ke hazer nist akhbaro tas`hih kone????????

  مژگان
  چهارشنبه 2 ارديبهشت 1388 - 20:11
  1
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  با موحد موافقم...............حملههههههههههههه

  یک هوادار
  پنجشنبه 3 ارديبهشت 1388 - 0:24
  -6
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  http://www.taranehalidoosti.ir/

  وبسایت رسمی خانم ترانه علیدوستی

  الناز
  شنبه 5 ارديبهشت 1388 - 8:14
  9
  موافقم مخالفم
   
  باز برای اولین بار در سایت «سینمای ما» می‌خوانید - پس از «درباره الی»، دیوید بوردول درباره «شیرین» می‌نویسد؛

  منتظر درباره الي و نقش آفريني زيباي ديگري از شهاب حسيني عزيز هستيم . تازه داره امسال آقا شهاب دوست داشتني ما تو سينما كشف ميشه.


  شنبه 12 ارديبهشت 1388 - 22:37
  -5
  موافقم مخالفم
   
  تماشاگران سینمای ایران در انتظار دو فیلم خوب در راه اکران؛«درباره الی» در گروه سینمایی آفریقا و «خاک آشنا» به جای «سوپر استار»

  in che tarhe kholaseye dastan goftaneee??? hameye dastano ke lo dadin,,, divanehaaaaaaaa

  اضافه کردن نظر جدید
  :             
  :        
  :  
  :       


  خبرهای سینمای ما را در صندوق پستی خود دریافت کنید.
  پست الکترونيکی (Email):

  mobile view
  ...اگر از تلفن همراه استفاده می‌کنید
  بازديد امروز: 264782
  بازديد ديروز: 408299
  متوسط بازديد هفته گذشته: 464335
  بیشترین بازدید در روز ‌یکشنبه 23 بهمن 1390 : 1490465
  مجموع بازديدها: 378952022  cinemaema web awards  Copyright 2005-2011 © www.cinemaema.com
  استفاده از مطالب سایت سینمای ما فقط با ذکر منبع مجاز است
  کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به گروه سینمای ما و شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس است

  مجموعه سایت های ما: سینمای ما، موسیقی ما، تئاترما، فوتبال ما، بازار ما، آگهی ما

   
  close cinemaema.com عکس روز دیالوگ روز تبلیغات