دانلود


صفحه مناسب براي چاپگر


تولید این پروژه از حدود 10 سال پیش در دستور کار قرار داشته است
لئوناردو دی‌کاپریو در تریلر «بازگشت» به کارگردانی آلخاندرو گونزالس ایناریتو فیلمساز مکزیکی بازی می‌کند


سینمای ما- لئوناردو دی‌کاپریو در تریلر «بازگشت» به کارگردانی آلخاندرو گونزالس ایناریتو فیلمساز مکزیکی بازی می‌کند. این پروژه تولید شرکت نیو ریجنسی است و انتظار می‌رود تولید آن از سپتامبر امسال شروع شود. «بازگشت»‌ (The Revenant) از روی رمان «بازگشت: رمانی درباره یک انتقام» نوشته مایکل پانکی ساخته می‌شود که سال 2003 منتشر شد.

داستان رمان سال 1823 روی می‌دهد و درباره یک صیاد است که مورد حمله یک خرس قهوه‌ای قرار می‌گیرد و به شدت مجروح می‌شود. دو مرد که در این شکار همراهش بودند، او را مورد سرقت قرار می‌دهند و صیاد را به حال خود رها می‌کنند. او جان سالم به در می‌برد و 350 مایل را در طبیعت وحشی طی می‌کند تا انتقام خود را بگیرد. از «بازگشت»‌ به عنوان داستانی درباره حسادت و خیانت و قدرت مشغله ذهنی و انتقام یاد می‌شود.

تولید این پروژه از حدود 10 سال پیش در دستور کار قرار داشته است. در مقطعی آکیوا گلدزمن قرار بود آن را بر مبنای فیلمنامه‌ای از دیوید راب تهیه کند. آلخاندرو گونزالس ایناریتو حداقل از سال 2011 روی «بازگشت» کار می‌کند و حتی برای نقش اصلی با لئوناردو دی‌کاپریو و شان پن هم دیدار کرد، اما تا الان فرصت شروع تولید هیچ‌گاه فراهم نشد.

ایناریتو «بازگشت» را از روی فیلمنامه مارک ال. اسمیت می‌نویسد و قصد دارد آن را برای اکران در پاییز 2015 آماده کند. نیو ریجنسی پیش از این در کمدی پرستاره «پرنده‌باز» («Birdman») با ایناریتو همکاری کرده که 17 اکتبر (25 مهر) اکران می‌شود.

ایناریتو کارگردان فیلم‌های «آمورس پروس»، «بابل»‌، «21 گرم» و «بیوتیفول» است. او برای «بابل» نامزد اسکار بهترین کارگردانی شد.

دی‌کاپریو سال گذشته دو فیلم «گتسبی بزرگ» و «گرگ وال استریت» را روی پرده سینماها داشت و برای فیلم دوم نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد شد. او برای فیلم‌های «چه چیزی گیلبرت گریپ را می‌خورد»، «هوانورد» و «الماس خونین» هم نامزد اسکار بوده است.