دانلود


صفحه مناسب براي چاپگر


با همکاري حجت‌الاسلام شهاب مرادي، مهناز افضلي و مهتاب کرامتي
مراسم همت عالي «دهليز» زن زنداني را از اعدام نجات داد


سينماي ما- مراسم همت عالي عوامل فيلم دهليز که با همکاري حجت‌الاسلام شهاب مرادي، مهناز افضلي و مهتاب کرامتي برگزار شد، هزينه ديه يک زنداني را پرداخت کرد. مهناز افضلي مستندساز سينماي ايران که با اين گروه براي جمع آوري ديه همکاري مي کند گفت: طي مراسم همت عالي عوامل فيلم دهليز که روز يکشنبه 27 مرداد ماه در ايوان شمس برگزار شد، توانستيم با کمک خيرين مبلغ 50 ميليون ديه مربوط به پرونده يک زنداني زن را پرداخت و رضايت اولياي دم را جلب کنيم تا وي از زندان آزاد شود.

وي افزود: امروز من به همراه مهتاب کرامتي بازيگر و سفير حسن نيت يونيسف، بهروز شعيبي کارگردان، نماينده تهيه‌کننده فيلم، خرمشاهي وکيل و خانم حاجي نماينده دادستان اين مبلغ را پرداخت کرديم و خوشبختانه با مهرباني اولياي دم توانستيم رضايت آنها را جلب کنيم.

افضلي تاکيد کرد: نازنين که محکوم به قصاص بود حال با پرداختن اين ديه امکان بازگشت به زندگي را دارد. وي پس از طي مراحل اداري به زودي آزاد مي شود.

وي در پايان بيان کرد: همچنين قرار است يک زنداني ديگر را هم آزاد کنيم که کارهاي اوليه جمع آوري ديه آغاز شده است و خيريني نيز تا کنون به ما کمک کرده‌اند. پس از تکميل اين مبلغ و جلب رضايت اولياي دم خبر آزادي وي نيز اعلام خواهد شد.